Akcija!

TL-SM311LS TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Modul

19,25  16,60  z DDV

Šifra: G5-R55U-BA Kategorija:

Opis

  • Single-mode MiniGBIC modul
  • Kompatibilen z 
  • – T3700 series,
  • – T2700 series,
  • – T2600 series,
  • – T2500 series,
  • – T1700 series,
  • – T1600 series,
  • – T1500 series,
  • – 2/3/5 series stikala in MC220L

Tehnični podatki:

MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Wave Length 1310nm
Power Supply 3.3V
Safety & Emission FCC, CE
Cabel Single-mode Fiber
Fiber Type 9/125 μm Single-mode
Max. Cable Length 10km
Data Rate 1.25Gbps
Port Type LC/UPC
Environment Operating Temperature: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Storage Temperature: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Spletna stran proizvajalca: https://www.tp-link.com/us/products/details/cat-5073_TL-SM311LS.html#overview

Dodatne informacije

Teža 0.2800 kg
Dimenzije 145.0000 × 400.0000 × 100.0000 cm